Kontakt

Ni är varmt välkomna att kontakta oss om ni har några
frågor eller vill boka ett besök hos er eller oss!

Socialisera med oss


logo1 logo2 follow profeel on soundcloud

KONTAKTFORMULÄR

Profeel AB
Kungsgatan 72
632 21 Eskilstuna

Telefon: 016 – 12 00 70
E-post: info@profeel.nu

Öppettider butik Eskilstuna:
08.00 – 17.00

Öppettider webshop:

24/7


Profeel AB Västerås
Trefasgatan 3
72 130 Västerås

Phone: +46 (0)21-260 80
E-mail: info@profeel.nu


Profeel Norway AS
C/o Ekonomernas Hus
Stortingsgata 8
0161 Oslo

Warehouse address Norway
Profeel Norway AS
c/o Scanfreight AS
Kveldroveien 3
N-1407 Vinterbro

Phone:  +46 (0)16-12 00 70
E-mail: info@profeel.nu

 

 

Helena Wernqvist

Service Manager

+46 (0)70 639 30 80 helena.wernqvist@profeel.nu

Marie Karlsson

Customer Service

+ 46 (0)16-12 00 70 marie.karlsson@profeel.nu  

Fia Tufvesson

Finance & customer service

+46 (0)16-12 00 70 fia.tufvesson@profeel.nu

Kristina Eriksson

Finance

+46 (0)16-12 00 70 kristina.eriksson@profeel.nu

Sebastian Lundberg

Account & Event Manager

+46 (0)70 626 15 80 sebastian.lundberg@profeel.nu

Marie Jakobsson

Account Manager

+46 (0)70 626 43 80 marie.jakobsson@profeel.nu  

Göran Östman

Key Account Manager

+46 (0)70 205 58 99 goran.ostman@profeel.nu

Daniel Lundberg

Key Account Manager & Sales Coach

+46 (0)70 391 92 00 daniel.lundberg@profeel.nu

Micael Carnbrand

Branch Manager Västerås

+46 (0)70 533 74 04 micael.carnbrand@profeel.nu

Andy Rytterström

Designer

+46 (0)70 593 10 10 andy.rytterstrom@profeel.nu

Fredrik Eklund

Store Manager

+46 (0)70 750 88 87 fredrik.eklund@profeel.nu

Fredrik von Carlsburg

Controller, Environment & Quality manager

+46 (0)70 813 72 39 fredrik.von.carlsburg@profeel.nu

Joachim von Carlsburg

Sales Manager

+46 (0)70 514 31 11 joachim.von.carlsburg@profeel.nu

Marcus Eriksson

CMO & Sales Team Manager

+46 (0)70 418 13 11 marcus.eriksson@profeel.nu

Michael Serrander

CEO

+46 (0)76 899 11 39 michael.serrander@profeel.nu