Kontakt

Ni är varmt välkomna att kontakta oss om ni har några
frågor eller vill boka ett besök hos er eller oss!

Socialisera med oss


logo1 logo2 follow profeel on soundcloud

KONTAKTFORMULÄR

Profeel AB
Kungsgatan 72
632 21 Eskilstuna

Telefon: 016 – 12 00 70
E-post: info@profeel.nu

Öppettider butik Eskilstuna:
08.00 – 17.00

Öppettider webshop:

24/7


Profeel Norway AS
Postal address
Toten Transport Oslo AS
Jernkroken 16
0976 Oslo

Warehouse address
Toten Transport Oslo AS
Kongeveien 47
1412 Sofiemyr

Phone:  +46 16 12 00 70
E-mail: info@profeel.nu

 

 

Helena Wernqvist

Service Manager

+46 70 639 30 80 helena.wernqvist@profeel.nu

Malin Mejborn

Customer Service

+ 46 (0)16-12 00 70 malin.mejborn@profeel.nu  

Fia Tufvesson

Economy & customer service

+ 46 76 136 36 00 fia.tufvesson@profeel.nu

Kristina Eriksson

Finance

+46 70 576 59 41 kristina.eriksson@profeel.nu

Sebastian Lundberg

Account & Event Manager

+ 46 70 626 15 80 sebastian.lundberg@profeel.nu

Göran Östman

Account Manager

+46 70 205 58 99 goran.ostman@profeel.nu

Marie Jakobsson

Account Manager

+46 70 626 43 80 marie.jakobsson@profeel.nu  

Magnus Eriksson

Account Manager

+46 70 221 18 60 magnus.eriksson@profeel.nu

Daniel Lundberg

Key Account Manager

+ 46 70 391 92 00 daniel.lundberg@profeel.nu

Micael Carnbrand

Key Account Manager

+46 705 33 74 04 micael.carnbrand@profeel.nu

Andy Rytterström

Designer

+46 705 93 10 10 andy.rytterstrom@profeel.nu

Fredrik Eklund

Store Manager

+46 70 750 88 87 fredrik.eklund@profeel.nu

Fredrik von Carlsburg

Controller, Environment & Quality manager

+46 70 813 72 39 fredrik.von.carlsburg@profeel.nu

Joachim von Carlsburg

Sales manager & Key account manager

+46 70 514 31 11 joachim.von.carlsburg@profeel.nu

Marcus Eriksson

Marketing, Sales team manager & Key account manager

+46 70 418 13 11 marcus.eriksson@profeel.nu

Michael Serrander

CEO

+46 76 899 11 39 michael.serrander@profeel.nu